Українські священники привітали з Великоднем в’язнів і персонал тюрем Слобожанщини

На свято Воскресіння Христового, 20 квітня 2025 року, в установах Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України відбулися святкові заходи.

У них взяли участь тюремні капелани Харківської єпархії на чолі з архієпископом Харківським і Слобожанським Митрофаном.

Священнослужителі відвідали місця позбавлення та обмеження волі, провели святкові богослужіння та здійснили освячення пасок, привітали зі святом ув’язнених і засуджених, а також персонал закладів пенітенціарної системи.

Місія опіки Харківської єпархії над тюрмами області розпочалася в грудні 2023 року. Відтоді священники працюють в усіх установах, включно із харківським слідчим ізолятором.

Галерея