21 липня 2014

Патріарх Філарет висловив співчуття

17 липня 2014 р. внаслідок обстрілу з території, яка контролюється про-кремлівськими   терористами, в небі над Донбасом зазнав катастрофи літак «Малайзійських авіаліній», 298 чоловік загинуло. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття рідним і близьким жертв трагедії та закликав до молитви.

«Те, що сталося в небі над Донбасом – жахлива трагедія. Наші глибокі співчуття рідним і близьким 298-ми загиблих, а також народам Нідерландів, Малайзії та інших країн, громадяни яких загинули через терористичний напад на літак. Ми молимося про милість Божу до загиблих, про полегшення душевних страждань для рідних і близьких» – зазначив Предстоятель Київського Патріархату.

«Судячи з наявної на сьогодні інформації причиною катастрофи стала атака з боку про-кремлівських терористів, які сприйняли пасажирський літак за літак Збройних сил України. Тому, окрім безпосередніх виконавців злочину, моральна відповідальність за нього лягає на тих, хто спланував, розв’язав та підтримує військову агресію проти України, веде проти нашої держави неоголошену, але жорстоку і криваву війну.

В той час, коли світове співтовариство разом з Україною намагається зробити все можливе для зупинення кровопролиття на Донбасі, з російського боку не припиняється потік матеріальної, фінансової, інформаційної, ідеологічної підтримки агресії, засилаються найманці та військовослужбовці, важка зброя, ведеться обстріл позицій українських військ безпосередньо з російської території.

Такі дії – злочин за людським законом і страшний гріх перед Богом. Київський Патріархат вкотре закликає владу Росії одуматися і припинити злочинну агресію проти України» – наголосив Патріарх Філарет.

«Неправда породжує вбивство, бо диявол, як свідчить Писання, є батьком неправди і людиновбивцею. А всякий, хто обирає неправду, стає слугою диявола і кличе на себе гнів Божий та відплату за вчинене зло.

Закликаю віруючих підносити молитви за спокій всіх, невинно загиблих у цій війні, за припинення кровопролиття і встановлення справедливого миру» – сказав Патріарх.

 
 

Рекомендуємо відвідати